Завершення Зимової школи бізнесу Луцького НТУ: активні, креативні, перспективні

Завершення Зимової школи бізнесу Луцького НТУ: активні, креативні, перспективні

Фінал Зимової школи бізнесу Луцького НТУ, урочисте вручення сертифікатів про участь та нагородження переможців відбулося 24 лютого у приміщенні Волинської обласної ради. Окрім запланованого програмою школи, учасники мали чудову нагоду спробувати себе у ролі депутатів обласної ради, познайомитися із системою голосування та відчути атмосферу засідання.

Так, із вступним словом до юних розумників звернулася голова Волинської ОДА, викладач факультету ФОЛП Луцького НТУ Ірина Вахович. Передусім, чиновниця привітала учасників та провела невеликий екскурс залою засідань. Ірина Вахович розповіла про особливості роботи Волинської обласної ради, розподіл бюджету, особливості децентралізації в регіоні, а також розвиток та перспективи Волині. По завершенню презентації школярі мали нагоду поставити запитання голові ОДА та почути відповіді на теми, що їх цікавили. Насамкінець виступу Ірина Вахович запросила учасників вступати до Луцького НТУ, адже й сама закінчила факультет бізнесу чим дуже пишається.

Потому, декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Ковальчук представила журі, яке очолив  Юрій Войтенко, директор Північно-Західного регіонального управління «Приватбанку». Нагадаємо, фінальним випробуванням для учасників бізнес школи стало вирішення завдань бізнес кейсу від «Приватбанку». Суть завдань полягала у тому, аби приміряти на себе запропоновані банком професії та знайти рішення, які допоможуть популяризувати нещодавно впроваджену онлайн-практику для бажаючих працювати у структурі.

Тож, 6 команд представили на розгляд журі свої варіанти вирішення завдань бізнес кейсу. Молодь настільки вразила Юрія Войтенко своїми креативними ідеями, що він пообіцяв обговорити їх зі своєю командою, а деякі з них навіть втілити у життя.

Відтак, юні креативщики запропонували створити ПриватМена і телеграм канал з новинками практики. Одна з команд подала ідею змінити контент наповнення сторінки, інші представили власний графічний дизайн, а також була пропозиція запустити рекламу практики у соцмережах і YouTube.

По завершенню виступів усіх команд усім учасникам Зимової школи бізнесу Луцького НТУ вручили сертифікати, а голова журі Юрій Войтенко, після обговорення із усіма членами журі оголосив команди-переможці та вручив призерам подарунки.

«Я вражений розумом та креативом кожного з вас. Тут звучали насправді цінні та цікаві ідеї. Ваш свіжий погляд дійсно може нам допомогти покращити наш сервіс.На відкритті школи я говорив про те, що один із найкращих способів навчання - це книжки, саме тому вони будуть вашою нагородою сьогодні. На завершення хочу побажати вам натхнення та цілеспрямованості. Пам'ятайте, насправді, немає жодної формули успішності, тому що успішність - це ваш внутрішній стан. Розвивайте його в собі!», - побажав учасникам Войтенко.

Насамкінець, декан факультету бізнесу Надія Ковальчук привітала усіх із успішним завершенням навчання у школі бізнесу, побажала наполегливості та віри в себе.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1483482481805797