«Життя на повну силу»

«Життя на повну силу»

2 грудня 2014 року на факультеті бізнесу Луцького НТУ відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня.  В рамках заходу транслювалися соціальні ролики та фільми на тему «Життя на повну силу». Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

За участі представників «Клініки, дружньої до молоді», студентам роздавали контрацептивні засоби, візитівки та буклети. Фахівці (гінеколог, терапевт, уролог, дерматовенеролог та психолог) надають безкоштовну комплексну медико-соціальну допомогу  підліткам та молоді. Зокрема консультації щодо питань ведення здорового способу життя; основ репродуктивного здоров’я; ефективних методів контрацепції; планування сім’ї; захворювань, які передаються статевим шляхом та інформацію про найбільш ефективні методи боротьби з ними. Також можна отримати консультації психолога з найбільш проблемних питань.

«Ми вважаємо доцільним проведення інформативно-виховних заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, адже потрібно акцентувати увагу суспільства, а особливо молоді на головних проблемах, з якими стикаються ВІЛ-позитивні люди в Україні. Необхідно підвищити рівень толерантного відношення суспільства до проблеми епідемії та її масштабів, підвищити прихильність окремої людини до боротьби зі СНІДом», – коментує студент групи МО-41 Максим Недбайло. 

Акція дала змогу кожному задуматися над своїм майбутнім та зробити свій вибір.

 

 

Неля Герасимяк,

заступник декана факультету бізнесу