Проєкти: «Багатофункціональне середовище арт-релаксації “ART-TELL-ія”»;«Поговоримо про Центри»

                                     

Назва проєкту «Багатофункціональне середовище арт-релаксації “ART-TELL-ія”»

Multifunctional art-relaxation environment "ART-TELL-iya"

Creation of a permanent aesthetic environment of art-relaxation with art-therapy program for veterans of ATO/OOS for helping them to resocialize and adopt after military actions.

Мета проєту: Створити середовище арт-релаксації та умов для відновлення психологічного стану ветеранів АТО/ООС, допомогти вибудувати їх економічну та соціально-психологічну стабільність арт-терапевтичними заняттями, для естетичної гармонізації особистості й сприяння формуванню нових життєвих стратегій розвитку.

Період реалізації проєкту: липень 2019 – 29 грудня 2019

Партнери проєкту: Луцький національний технічний університет (м.Луцьк), ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» (м.Маріуполь), Державний університет «Житомирська політехніка» (м.Житомир), ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (м. Нова Каховка),  ГО «Молодіжний рух «Шифт» (м.Краматорськ).   

Цільова аудиторія проєкту – ветерани АТО/ООС, які не мають серйозних фізичних ушкоджень та поранень, які не потребують реабілітацію в спеціалізованих медичних закладах, але потребують професійного психологічного супроводу для зниження рівня ПТСР, ознаки якого не є відразу видимі

Соціальний плив проєкту:  Проєкт сприятиме стабілізації емоційної сфери (зниженню тривожності, агресивності), успішній адаптації для саморозвитку та само гармонізації цільової аудиторії та суспільства.

- Залучення ЗВО для вирішення та висвітлення соціальних питань, збільшить профілактичний та виховний вплив на громади локально (Волинська, Житомирська, Донецької та Херсонської областей) та глобально, що спиятиме забезпеченню сталого розвитку

-Формування соціальної відповідальності серед молоді шляхом залучення їх до роботи ЗВО партнерів проєкту на волонтерських засадах до реалізації арт-терапевнитчних занять під супервізією; організації та участі у виставках за проектом

-Створення мережі Закладів вищої освіти (ЗВО) та громадського сектору, які розробляють та  впроваджуиь в свою діяльність новий елемент взаємодії із суспільством (трикутник «ЗВО-НГО- АТО»)

- Постійно діюче арт-релаксаційне середовище стане осередком експериментальних мистецьких практик та експозиційним середовищем для результатів цієї роботи.

- Проект сприятиме підвищенню рівня естетично-психологічної культури, турботи про емоційне самопочуття і психологічне здоровʼя особи, групи, нації засобами художньої діяльності.

Отримувач гранту: Луцький національний технічний університет (м.Луцьк)

Проєкт реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Проєкту «Активні громадяни».

britishcouncil.org.ua

Назва проєкту: «Поговоримо про Центри»

“Let’s talk about CEnters”

Seria of meetings between activists, policy-makers and deputies for improvement youth centers in Ukraine.

Період реалізації проєкту:  липень 2019 – січень 2020

Партнери проєкту: Луцький національний технічний університет м. Луцьк,  ГО “Гармонія” м. Вінниця Благодійний фонд "Молода громада", м. Одеса Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб”

Отримувач гранту: Одеса Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб”

Проєкт реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Проєкту «Активні громадяни».

 

britishcouncil.org.ua