Спеціальність 152 «МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА»

Спеціальність 152 «МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА»

 

Спеціалізації: «Метрологія та вимірювальна техніка»;

«Інформаційно-вимірювальні системи технічних засобів».

 

Вимірювальна інформація – це основа сучасного комп’ютеризованого світу.

Стрімкий розвиток та впровадження інформаційно-вимірювальних технологій, комп’ютеризація, автоматизація виробництв потребують підготовку фахівців в галузі метрології та інформаційно-вимірювальних технологій.

Майбутні фахівці з метрології та інформаційно-вимірювальної техніки вивчають програмування інтелектуальних засобів вимірювання, метрологію програмного забезпечення, електроніку та мікропроцесори, програмне та апаратне забезпечення вимірювальних засобів та комп’ютерних систем.

 отримують практичні навички та знання про сучасні інформаційні та інформаційно-вимірювальні технології, методи проектування та моделювання, розробки і застосування  інформаційно-вимірювальних приладiв iз використанням мiкропроцесорної та комп'ютерної технiки, систем автоматизованого проектування та комп'ютерної графiки

 

Область професійної діяльності випускника:

-         Фахівець із проектування інформаційно-вимірювальних систем, пристроїв і систем вимірювання, контролю та діагностики.

-         Працівник служб метрології, стандартизації та сертифікації державних центрів та підприємств різних галузей промисловості, фахівець з впровадження систем керування якістю продукції.

-         Інженер служб контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (КВПіА) підприємств енергетичної, хімічної, нафтогазової, харчової машинобудівної та інших галузей промисловості.

-         Інженер-електромеханік сервісних центрів із обслуговування медичної техніки, транспортних засобів, технологічного обладнання.

-         Розробник процесорних віртуальних та інтелектуальних засобів вимірювання, контролю та діагностики.

-         Розробник програмного забезпечення для інформаційних систем виробничого контролю, діагностики та моніторингу стану технічних об'єктів.