Театральна студія і клуб любителів поезії

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ І КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ПОЕЗІЇ

Театральну студія Луцького НТУ з 2006 року очолює Тетяна Холковська, акторка Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка. За чей у заходах студії взяли участь понад 100 студентів, викладачів та працівників.

В своїх роботах студія зверталася як до класиків світової літератури, драматургії, поезії: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Миколи Гоголя, Михайла Старицького, Антуана де Сент-Екзюпері, так і до творчості сучасних авторів: Василя Стуса, Василя Симоненка, Ліни Костенко, Фелікса Крівіна, Ірини Жиленко, Миколи Вінграновського, Павла Глазового, Володимира Вакуліча. Не оминули увагою відомих волинян: Івана Чернецького, Василя Гея, Любові Мілевич, Валентини Штинько, а також творчості наших студентів та працівників.

Створивши «Клуб любителів поезіі», театральна студія розширила межі своєї діяльності. Учасники «Клубу» є лауреатами і дипломантами всеукраїнських, обласних, міських та університетських поетичних конкурсів.

Зокрема літературно-мистецька композиція «Твоя Земля» стала лауреатом міжнародного конкурсу «Золота осінь» у м. Києв.

Доброю традицією стало читання поезії не тільки українською, а й німецькою мовами, як свідчення глибокої поваги до наших постійних гостей з Німеччини.

Жодне свято, концерт чи наукова конференція на обходяться без ведучих театральної студії. Студенти часто допомагають керівникам писати сценарії, добирати матеріал для читання, костюми тощо.
Проводяться як загальні, так і індивідуальні заняття, де студенти та будь-хто з працівників університету можуть отримати знання з основ акторської майстерності, сценічного слова, етики поведінки на сцені.

До нашої мистецької сім’ї можуть потрапити всі охочі. Головне – любити театр, художнє слово та інтелектуальне спілкування.