Тренінги, лекції

ТРЕНІНГИ ТА ЛЕКЦІЇ У РАМКАХ ПРОЕКТУ SAIUP

Луцький НТУ – один з 13 українських ЗВО, які беруть участь у Проекті Сприяння академічній доброчесності в Україні SAIUP. Організаторами проекту є Американські ради з освіти, Міністерство освіти і науки України та Посольство Сполучених Штатів.

У рамках проекту на всеукраїнському та університетських рівнях регулярно проводяться заходи як для студентської, так і для викладацької спільноти.

 

 

Тренінги для студентсько-викладацьких команд із формування знань та навичок щодо планування, розробки та впровадження проектів з академічної доброчесності в університеті.

Використовуючи кращий досвід американських університетів, учасники виконують ситуативні вправи для розуміння принципів академічної доброчесності, знайомляться з сучасними засобами перевірки дипломних та інших робіт на плагіат, методами заохочення молоді до доброчесного навчання.

 

Лекції, під час яких увага зосереджується на важливості Проекту для процесу навчання і повсякденного життя, видах академічної недоброчесності, їх наслідках для суспільства та інших актуальних питаннях.

 

Детальніше:

http://volyn.tabloyid.com/layf/vykladachiv-i-studentiv-luckogo-politeha-...

http://www.saiup.org.ua/novyny/v-lntu-v-spilnyh-treningah-proektu-saiup-...

http://www.saiup.org.ua/novyny/vykladachi-lutskogo-natsionalnogo-tehnich...

http://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/vikladachi-luckogo-ntu-v-prosvitnickiy-k...

http://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/lekciya-z-akademichnoyi-dobrochesnosti-u...

http://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/vikladachi-luckogo-ntu-vzyali-uchast-u-t...ta-dobrochesnosti

http://lutsk-ntu.com.ua/uk/news/studentam-luckogo-ntu-rozyasnili-chomu-n...