У Луцькому НТУ роз’яснили, як скласти іспит на знання мови рівня В2

У Луцькому НТУ розяснили, як скласти іспит на знання мови рівня В2

До Луцького НТУ прибули представники університету Кембрідж, які провели тренінг щодо підготовки до екзамену на рівень володіння англійською мовою та отримання відповідного міжнародного сертифікату.

Передусім привітала гостей завідувач відділу неперервного навчання д. пед.н., професор Олена Ковальчук.

«До нас прибули представники екзаменаційного центру університету Кембрідж, які дадуть змогу зрозуміти наскільки важливе тестування на міжнародні сертифікати. Вони ж розкажуть, як викладачам та вчителям шкіл отримати змогу готувати до цих сертифікатів учнів. Справа в тому, що згідно з новим законодавством, окрім ЗНО для школярів є ще ЗНО для спеціальностей у вищих навчальних закладах. Саме на спеціальність для отримання магістра в нас є вимога здати зовнішнє незалежне оцінювання. Сьогодні, зважаючи на автономію вищих навчальних закладів, ми в праві самостійно вирішувати, чи можуть сертифікати міжнародного зразка оцінюватися як вступні іспити до магістратури. Студенти чи школярі, які отримують сертифікати з рівня володіння мовою, окрім того, що можуть вступати до закордонних ВИШів, мають право, навчаючись в Україні, брати участь у різних міжнародних програмах. Мова йде про програми, які передбачають навчання за подвійним дипломом, де іноземна, зокрема англійська - є основною вимогою», - зазначила Олена Ковальчук.

Потому до слова долучилася керівник екзаменаційного відділу освітнього центру Grade Ольга Файзуліна. Жінка розповіла, що охочий здати іспит на рівень володіння мовою, може це зробити просто в стінах Луцького НТУ, куди із матеріалами для сесії приїде екзаменаційна команда з Києва. Такі переваги, додає Файзуліна, можливі завдяки програмі партнерства із Луцьким національним технічним університетом.

«Освітній центр Grade є найбільшим в Україні. Чому ми ту? Ми підписуємо угоду про партнерство між нашим екзаменаційним центром і Луцьким НТУ, в рамках якої луцький університет набуває статусу офіційного підготовчого центру до іспитів. Це означає, що на базі ВИШу планується створити підрозділ який буде допомагати у підготовці до іспитів. Я думаю, це актуально для іспитів на рівень В2 з англійської мови. До того ж, статус офіційного підготовчого центру означає, що ми маємо право проводити екзаменаційну сесію не тільки на базі нашого центру в Києві, але й на території університету. Тож, якщо ви як потенційний кандидат будете планувати складати іспит на той чи інший рівень, це означає, що наша екзаменаційна команда із матеріалами приїде в університет і тут проведе сесію», - наголошує Ольга Файзуліна.

Крім того, детальніше про те, що таке іспит із рівня В2 і про його підготовку, розповіла менеджер з розвитку в Україні, Азербайджані і Грузії екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Дарина Сіжук. Вона ж провела для присутніх педагогів теоретичне роз’яснення щодо міжнародних сертифікатів. Водночас у другій частині тренінгу його учасники взяли участь у практичному екскурсі щодо того, як реалізувати підготовку до отримання сертифікатів.


 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...