Відбудеться ІІ-га Міжнародна конференція "Дизайн, моделювання, виробництво: інноваційні процеси"

 

 

2nd International Conference on Design, Simulation, Manufacturing:

The Innovation Exchange (DSMIE-2019)

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас подати оригінальні та неопубліковані дослідницькі статті на 2nd International Conference on Design, Simulation, Manufacturing: The Innovation Exchange (DSMIE-2019), організовану Сумським державним університетом та Луцьким національним технічним університетом. Детальна інформація на офіційному веб-сайті конференції http://dsmie.sumdu.edu.ua.

DSMIE-2019 спрямована на широке коло дослідницьких викликів у галузях машинобудування, механіки та хімічної інженерії, фокусуючись на проектних задачах, методах моделювання, автоматизованих системах, розробці програмного забезпечення, ІКТ інструментах та впровадженні стратегії Індустрія 4.0 для вирішення інженерних задач.

Упродовж DSMIE-2019 планується обмін науковим досвідом представників промисловості та закладів вищої освіти, установлення ділових і особистих контактів, виявлення нових можливостей кооперації тощо.

Цей захід має на меті обмін науковим досвідом представників промисловості та закладів вищої освіти, встановлення ділових і особистих контактів, виявлення нових можливостей кооперації, пошуку сфер впровадження інновацій та об’єднання зусиль у вирішенні спільних проектів.

Робоча мова конференції - англійська.

 

Автори подають статті через систему EasyChair на сторінці https://easychair.org/conferences/?conf=dsmie2019.

 

Кінцевий термін подачі статей 20 листопада 2018 р. Після рецензування обрані статті будуть опубліковані у матеріалах  конференції та подані для індексації у базі даних SCOPUS. Прийняті статті мають бути представлені на конференції щонайменше одним співатором, який зобов'язується зареєструватися та відвідати конференцію. Керівний комітет конференції залишає ха собою право на видалення статті з матеріалів конференції та програми конференції у випадку відсутності доповідачів.

Просимо Вас поширите інформацію про конференцію серед Ваших колег та студентів.

Чекаємо на Ваші статті!

 

Інформація до відома про DSMIE-2019

·  Загальна інформація про конференцію DSMIE-2019 за http://dsmie.sumdu.edu.ua

·  Повні статті авторів опубліковані видавництвом Springer у серії книг Lecture Notes in Mechanical Engineering під назвою "Advances in Design, Simulation and Manufacturing" та проіндексовані базою даних SCOPUS.

З повагою,

DSMIE-2019 Team

 

2nd International Conference on Design, Simulation, Manufacturing:The Innovation Exchange

______________

VITALII IVANOV, Ph.D., Associate Professor, ING.PAED.IGIP

Associate Professor Department of Manufacturing Engineering, Machines and Tools

Vice Dean for International Affairs | Faculty of Technical Systems and Energy Efficient Technologies

Sumy State University, 2 Rymskogo-Korsakova St., Sumy 40007, Ukraine

Phone: +380542331024

Mob. Phone: +380664880319

E-mail: ivanov@tmvi.sumdu.edu.ua

LinkedIn