ВИХОВНА РОБОТА

ВИХОВНА РОБОТА

 

Основою виховної діяльності на факультеті є реалізація Концепції національного виховання молодої людини з активною життєвою позицією. Основними приорітетами при цьому є залучення студентів до національно-патріотичних заходів та акцій університету, організація зустрічей з відомими вченими і громадськими діячами тощо.

Для активізації студентів та участі у творчих мистецьких і спортивних колективах університету використовуються такі форми виховання як лекції, бесіди,  диспути, вечори, культпоходи у театри, музеї, спортивні заходи (спартакіади, туристичні походи).

Робота гуртків, студій, художніх колективів, духового оркестру, танцювальних ансамблів тощо дає можливість організувати дозвілля студентів факультету.

Велику відповідальність у виховному процесі покладено на кураторів академічних груп, метою роботи яких є створення морально-психологічних і організаційних умов для саморозвитку особистості студента, виховання культурних, висококваліфікованих фахівців з урахуванням їх індивідуальних схильностей, психофізіологічних й інтелектуальних здібностей.

Студенти факультету приймають активну участь у конкурсах, фестивалях, а також спортивно-масових заходах різних рівнів.

Естетичне, моральне та патріотичне виховання студентів

 

 

Організаційно-масові заходи на машинобудівному факультеті

 

 

Фізичне виховання студентів