Волонтерський рух «Твори добро»

Волонтерський рух «Твори добро»

Волонтерський рух «Твори добро» було створено в університеті в 2005

році.

Відділ культури і мистецтв організовує та координує роботу волонтерського руху «Твори добро». До благодійної діяльності долучаються не тільки студенти, а й викладачі та працівники університету.

Благодійні акції, які проводить волонтерський рух, мають на меті збір коштів, іграшок, канцтоварів, подарунків для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, допомогу у лікуванні хворих дітей та інше. Протягом багатьох років волонтери відділу культури відвідують спеціальні дитячі заклади міста Луцька та області.

Благодійна діяльність волонтерів не обмежується роботою з дітьми. Стало доброю, багаторічною традицією відвідування мешканців геріатричного пансіонату, де перебувають люди похилого віку та інваліди.

На святкові концерти, ігрові програми та подарунки з нетерпінням чекають від волонтерів підопічні Волинського молодіжного центру дітей- інвалідів дитинства «Джерело життя» .

Волонтери беруть участь у багатьох благодійних акціях «Засвіти свою зірочку добра», «Серце до серця», «Миколай тебе не забуде», «Бандероль на фронт» та інші.

З любовю до життя, з добром у серці