Волонтерський рух «Твори добро»

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ «ТВОРИ ДОБРО»

Волонтерський рух «Твори добро» працює в університеті з 2005 року.

Підрозділ з організації виховної роботи серед студентів координує роботу волонтерського руху (керівником на сьогодні є культорганізатор Шнайдюк Лариса Григорівна). До благодійної діяльності долучаються не тільки студенти, а й викладачі та працівники університету.

Благодійні акції, які проводить волонтерський рух, мають на меті збір коштів, іграшок, канцтоварів, подарунків для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, допомогу у лікуванні хворих дітей та інше. Протягом багатьох років волонтери відділу культури відвідують спеціальні дитячі заклади міста Луцька та області.

 

Благодійна діяльність волонтерів не обмежується роботою з дітьми. Стало доброю багаторічною традицією відвідування мешканців геріатричного пансіонату, де перебувають люди похилого віку та інваліди.

На святкові концерти, ігрові програми та подарунки з нетерпінням чекають від волонтерів підопічні Волинського молодіжного центру дітей-інвалідів дитинства «Джерело життя».

Волонтери беруть участь у багатьох благодійних акціях «Засвіти свою зірочку добра», «Серце до серця», «Миколай тебе не забуде», «Бандероль на фронт» та інших.