Здобутки студентів

ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ

Студенти постійно беруть участь в науково-технічних конференціях, конкурсах-оглядах авторського програмного забезпечення, фахових олімпіадах, національному чемпіонаті комп’ютерних талантів «Золотий байт».

Студенти Шолом Павло, Жук Юрій , Ґудзь Дмитро, Губіш Святослав та інші були призерами конкурсів авторського програмного забезпечення.

Ганжала Віктор, Захаров Руслан, Хабаров Павло неодноразово брали участь і виборювали призові місця у різноманітних олімпіадах і конкурсах, зокрема у Вінницькому національному технічному університеті у 2010р у півфіналі студентської першості світу АСМ-ІСРС з програмування, де крім команд з України були представники Грузії, Білорусії, Азербайджану та Молдови, зайняли 15 місце у підсумковій таблиці.

Захаров Руслан призер (ІІ місце) регіонального рівня національного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт» у номінації «Магістр проектів» (2010 рік).

Захаров Руслан та Хабаров Павло нагороджені дипломом І ступеню за доповідь «Програма для створення електронних посібників» на ХІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Графика ХХІ века» (Севастополь, 2010).

Луцака Павло переможець конкурсу «Кращий студент Волині 2011» в номінації «студент-дизайнер».

Федорук Наталія одержала нагороду у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (наказ МОНУ № 800 від 07.07.2014р.) у напрямку «Інформатика та кібернетика» (диплом ІІІ ступеня).

Коваленко Тарас переможець (І місце) регіонального рівня національного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт 2014» у номінації Mobile Development.

Капиш Владислав срібний призер Кубку Європи з кікбоксингу за версією UFR.

Команда у складі Кузава Олег, Середа Андрій, Ковальський Микола у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця 23-24 жовтня 2015 року на IIІ (фінальному) етапі Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування у другій групі зайняла 7 місце у підсумковій таблиці.

Желобицький Я.К. ст.групи КСМм61 зайняв 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі науки «Транспорт», Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 25.03.17р.

Ілюшик Роман Сергійович, КСМ-41, зайняв 3 місце у Всеукраїнській олімпіаді з комп’ютерних систем та мереж, квітень, 2018

Гузовець Максим Миколайович, КБ-11, зайняв 3 місце “The Internet English - Mathematics - Physics Olympiad”, April, 2018