Любешівський технічний коледж ЛНТУ

Директор:
В.о. Хомич Анатолій Васильович

вул. Бреська, 7, смт. Любешів, 44200
7 Brestska str., Lubeshiv 44200, Ukraine
tel/fax: +38 033 62 216 80
http://ltklntu.org.ua/

Любешівський технічний коледж ЛНТУ розпочав свою діяльність 20 жовтня 1965 року як Любешівське професійно - технічне училище № 56. Наказом Міністерства освіти і науки України № 836 від 19 грудня 2003 року професійно

-  технічне училище № 25 смт. Любешів реорганізовано шляхом приєднання доЛуцького державного технічного університету та створення у його складівідокремленого структурного підрозділу - Любешівський професійний ліцей із збереженням фінансової самостійності та окремими правами юридичної особи.Наказом Міністерства освіти і науки України з метою реалізації степеневої освіти, поліпшення якості підготовки фахівців і забезпечення ефективного використання матеріально - технічної бази та наукового потенціалу ліцей перетворено у Любешівський технікум Луцького державного технічногоуніверситету, в грудні 2007 року - Любешівський технічний коледж.

Училище було створене для підготовки кваліфікованих робітників будівельних професій виключно для базового підприємства "Кримводбуд" і навчалось в ньому лише 120 учнів.

З 1975 року, після введення в дію нового типового навчально - виробничого комплексу училища, розпочалась підготовка спеціалістів з 10 професій : маляр, штукатур, муляр, столяр, машиніст крана автомобільного, майстер сільського будівництва, газоелектрозварник, механізатор меліоративних робіт, тракторист

-    машиніст  широкого  профілю,  водій  автомобіля.  Разом  з  дипломом кваліфікованого робітника учні отримують атестат про середню освіту .

З 1965 року підготовлено і направлено на виробництво понад 20 тисяч кваліфікованих робітників за державним замовленням. За угодами з фізичними особами підготовлено більше 1400 спеціалістів. З 1996 року училище співпрацює з Волинським обласним центром зайнятості, за направленням якого пройшли підготовку та перепідготовку більше 800 слухачів. Це продавці продовольчих товарів, кухарі, столяри, газоелектрозварники, апаратники борошномельного виробництва, обліковці (реєстратори бухгалтерських даних), підприємці - початківці.

Коледж регулярно поновлює перелік спеціалістів і професій, якіпропонуються слухачам. В останні роки створена навчально - матеріальна база та отримано право на підготовку операторів комп\'ютерного набору, бухгалтерів, обліковців (реєстрація бухгалтерських даних), пасічників -овочівників, кухарів, кухарів - кондитерів, водіїв автомобіля категорії "Е" і "Д", робітників фермерського господарства.

Коледж розміщений у типовому навчально - виробничому комплексі. Всі предмети забезпечені окремими кабінетами, розроблено і створено комплексне методичне забезпечення спеціальних і загальноосвітніх дисциплін, що відповідає вимогами навчальних планів і програмам, що затверджені Міністерством освіти і науки України. В технікумі працює 15 загальноосвітніх кабінетів, 20 кабінетів спеціальних дисциплін, 8 майстерень, 9 лабораторій, полігони автомобілістів, меліораторів, будівельників, автомобільних кранів,трактородром, навчальна теплиця площею 0, 18 га, навчальна пасіка на 50 бджолосімей, автотракторні гаражі, майданчики для зберігання автомобілів і сільськогосподарської техніки. Для навчальних і господарських цілей використовується 22 автомобілі та 12 тракторів різних марок і класів.

У навчальному процесі використовується 34 комп\'ютери, з них 20 з сучасним програмним забезпеченням.

Учні сільськогосподарських спеціальностей вдосконалюють свої практичнінавички на землях навчального господарства, яке має в своєму розпорядженні46 га орної землі. Виробничу практику учні проходять на базі підприємств-замовників робітних кадрів. У 2008 році відбувся перший випуск молодших спеціалістів.

Навчально-виробничий процес у коледжі забезпечують 43 викладачі, із них 2 - заслужені працівники освіти України, 7 - відмінники освіти України, 12 - мають вишу категорію, 7- старші викладачі, 33- майстри виробничого навчання та інструкторів практичного водіння автомобіля. Інженерно-педагогічний колектив постійно працює над покращанням навчально-виховного процесу, впроваджуються нові навчальні технології.

До послуг учнів коледжу сучасний гуртожиток на 515 місць, їдальня на 240 місць, спортивний і актовий зали, бібліотека, читальний зал. Створене сучасне спортивне містечко.

В коледжі постійно працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції з ігрових видів спорту та атлетизму. З усіх предметів в позаурочний час працюють предметні гуртки.

Коледж активно співпрацює з районним та обласними центрами зайнятості в питанні набору учнів на навчання та їх працевлаштування.

Організації - замовники робітничих кадрів задоволені якістю підготовки спеціалістів в коледжі, про що свідчать їх відгуки та думка Любешівської районної державної адміністрації і Любешівської районної ради.