Музей історії Луцького НТУ

     При Луцькому національному технічному університеті функціонує музей історії Луцького національного технічного університету. Тут зібраний ілюстративний матеріал про становлення та розвиток навчального закладу.

     Музей історії  Луцького НТУ є складовою частиною системи навчально-виховної роботи. Він утворений з метою залучення студентської молоді до вивчення історії університету. До пошукової, краєзнавчої, науково-дослідницької, художньо-естетичної роботи залучені викладачі кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства, а також  студенти університету.

       З питань організації екскурсій до музею звертатись на кафедру інженерної педагогіки, психології та українознавства.

      Завідувач музею Сушик Ірина Вікторівна.

 

У своїй роботі музей керується Положенням про музеї, що перебувають у сфері Міністерства освіти і науки України. Формування освіченої, розвиненої особистості, сприяння вихованню патріотизму, любові до України, поваги до викладачів, до звичаїв, традицій нашого університету – основне завдання музею.

Систематично проводиться поповнення фондів музею, шляхом підбору документів, фотографій, що стосуються життя кожного факультету та його підрозділів.

Експозиція музею складається з 6 розділів, представлених відповідними стендами:

Стенд 1: Луцький загальнотехнічний факультет

Стенд 2: Луцький філіал Львівського ордена Леніна політехнічного інституту імені Ленінського комсомолу

Стенд 3: Луцький індустріальний інститут

Стенд 4: Луцький державний технічний університет

 

Стенд 5: Луцький національний технічний університет

 

Стенд 6: Міжнародне співробітництво Луцького НТУ