Наукова робота студентів

Наукова робота студентів

 Студенти кафедри мають усі можливості для активного розвитку своїх творчих здібностей. Кафедра бере участь у щорічній Всеукраїнській студентській олімпіаді вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації. Кожен викладач кафедри залучений до науково-дослідницької роботи зі студентами. У студентський науковій роботі задіяні студенти ІІІ – V курсів, кращі з них доповідаються на студентських наукових конференціях. Щорічно студенти кафедри беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт, у Всеукраїнських олімпіадах зі спеціальностей кафедри, у студентських олімпіадах та студентських наукових конференціях. Студенти кафедри неодноразово займали призові місця на Всеукраїнських олімпіадах із матеріалознавства та обробки металів тиском.

Рішенням Міністерства освіти і науки України у 2014 – 2016 рр. кафедру «Матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування»  Луцького НТУ обрано базою для проведення ІІ туру Всеукраїнської  студентської олімпіади  з «Прикладного матеріалознавства».

На кафедрі створено та оснащено сучасним устаткуванням комп’ютерний клас, у якому студенти мають можливість вивчати програми у режимах 2D- і    3D-моделювання, закріплюючи знання, вміння та навики розробки складальних та робочих креслень; вивчають та працюють із програмами AutoCAD, Pro/ENGINEER, DelcamSolidWorks, КОМПАС, що дає змогу кваліфіковано підходити до розробки технічних креслень.

Студенти кафедри Кашепа Уляна, Зернов Владислав та Орловський Іван розробили проект по облаштуванню дитячого майданчика для дітей з обмеженими можливостями