«Арт-тур» студентів архітекторів і дизайнерів в серце Карпат

«Арт-тур» студентів  архітекторів і дизайнерів в серце Карпат

Жовтень традиційно для факультету архітектури, будівництва та дизайну є періодом не тільки активної роботи, але й цікавих мандрівок. Щоб не зраджувати традиціям, студенти архітектори та дизайнери першого-третього курсів, вирушили на пленер до Верховини (Івано-Франківська обл.), на чолі з куратором поїздки Рубан-Головчук Зоряною.

Мета була чітка та ясна: надихнутися природою, давньою архітектурою, поніжитися останніми теплими днями золотої осені та помалювати на відкритих просторах українських Карпат.

Розпочалися мандри з цікавої екскурсії в музей народної архітектури та побуту Прикарпаття (Івано-Франківська область, с. Крилос), де кожен будиночок був охоплений своєю реальною історією та наповнений духом минулого. Неймовірні краєвиди доповнювали цю картину теплом та емоціями. Далі наша дорога, мов змія, звивалася між горами та лісами, стрімко піднімаючи нас догори.

Романтичний вечір біля вогнища, теплі розмови, нові знайомства та смачнючий шашлик – це те, що нас чекало по приїзду.

Наступний новий день розпочався з яскравих та незабутніх пригод – підйом на Свидовецький хребет. Екстремальний виїзд на величезних машинах-всюдиходах, гучні пісні по дорозі, зупинки в найгарніших місцинах цих країв, мільйон фото на студентські телефони та неймовірна тепла осінь! Втомлені та щасливі ми поверталися в готель із емоційним вибухом в голові! Усе побачене потрібно було негайно викласти, до сходу сонця, на полотна та папір, адже творчі люди відпочивають по-іншому!

Завершала нашу мандрівку екскурсія у музей Писанки у м. Коломия. Студенти були втішені не лише цікавою архітектурною формою музею, а й авторськими писанками наших земляків-волинян, що є в колекції на почесних місцях. Загалом, усі надзвичайно задоволені, адже вийшло цікаво, пізнавально, творчо та незабутньо!

«На факультеті архітектури, будівництва та дизайну студенти не тільки отримують якісні знання, але й мають можливість підкорити найвищі вершини Українських Карпат – приймаючи участь в організованих для них дуже яскравих екскурсійних поїздках, які 100% закарбуються в їхній пам’яті на все життя» - зазначає декан факультету архітектури, будівництва та дизайну ЛНТУ Олександр Андрійчук.

https://www.youtube.com/watch?v=QjmLOyQ-xrQ&ab_channel=%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D1%96%D0%B9%D1%87%D1%83%D0%BA

Старший викладач кафедри «Архітектури та дизайну»

Рубан-Головачук Зоряна Миколаївна