Баги, фічі, rock’n’roll: повернення АкітQuiz у Луцькому НТУ

Баги, фічі, rock’n’roll: повернення АкітQuiz у Луцькому НТУ

Якщо ви досі не знаєте, що таке Quiz – не проблема, адже популяризація інтелектуальних вікторин набирає обертів в Україні, гуртуючи абсолютно різних людей в «іграх розуму». Ви маєте можливість взяти участь у, свого роду, інтелектуальному тімбилдинзі просто у своєму місті або й започаткувати власний формат заходу.

Уже третій рік поспіль такі ігри влаштовують на факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій ЛНТУ, збираючи команди студентів і навіть школярів. Молодь змагається між собою, відповідаючи на різні запитання, вирішуючи завдання та головоломки, які анонсує ведучий із відповідним супроводом візуалізації на екрані.

Звісно, у докарантинні часи, коло учасників Quiz в ЛНТУ зростало, сьогодні ж число команд обмежене. Утім такий вид розваги і, водночас, навчання у стінах нашого університету не поступається своєю популярністю.

За словами завідувача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Олександра Решетила, незмінним організатором заходу є саме кафедра АКІТ. Утім цьогоріч гру приурочили Дню комп’ютерника і програміста, об’єднавши студентів з різних курсів та різних спеціальностей факультету.

«Ця подія відбувається уже втретє. До карантину ми залучали навіть школярів і вони грали проти студентів. Популяризація таких ігор важлива, бо це інтелектуальні ігри, що розвивають нестандартне мислення наших студентів, спонукають до розробки власних алгоритмів, написання статтей тощо», - каже завідувач кафедри.

Тема цьогорічної гри - «Баги, фічі, rock’n’roll», традиційно стосувалася обізнаності у новинках світу IT-технологій та загальної ерудованості. У ролі ведучого АкітQuiz вкотре виступає доцент кафедри Павло Гуменюк, який наголошує: «Ідея і посил: вчитись має бути весело, а людина повинна розвиватися всесторонньо, цікавлячись різними сферами та напрямками».

Окрім того, що учасники борються за перемогу у грі, вони отримують різноманітні заохочувальні призи, а найголовніше – цікаві знайомства і чимало нових знань.

Ілона Карпюк, Марія Бандура – відділ іміджу та промоції