Банан-стендапер, Сердючка та «оригінальний» репер: у Луцькому НТУ обирали Міс та Містера ФБП

Банан-стендапер, Сердючка та «оригінальний» репер: у Луцькому НТУ обирали Міс та Містера ФБП

У Луцькому НТУ відбувся традиційний, але улюблений конкурс усіх студентів та викладачів – Міс та Містер факультету. Цього разу кращих представників обирали на факультеті бізнесу та права.

Справжню феєрію влаштували учасники конкурсу. Своїми сміливими виступами, тонким відчуттям гумору та неймовірними талантами заінтригували усіх присутніх: хто ж з них достойний перемоги?!

Боролися за першість пять тендітних і чарівних дівчат у супроводі пяти харизматичних хлопців. Вони були змушені представити себе у короткому відео, продемонструвати унікальні таланти та блиснути інтелектом.

Аби усі етапи конкурсу пройшли для учасників успішно та без хвилювань, напутнім словом їх надихнула ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона побажала студентам здобувати лише перемоги, бути активними й спраглими до нових звершень. Промова ректора була особливою й тому, що сьогодні вона відзначає свій День народження, із чим власне, під час концерту її гучними оплесками привітала молодь.

Згодом ведучий свята Роман Скулинець познайомив присутніх із членами журі, до складу якого увійшли: декан факультету ФБП Ірина Камінська; заступник декана ФБП з молодіжної політики та профорієнтації Ірина Лорві; заступник декана ФБП з партнерства Кравчук Павло; доцент кафедри підприємства, торгівлі та логістики Юлія Кулик; шоу-мен, композитор та виконавець, начальник відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи ЛНТУ Сергій Скулинець; одна із спонсорів заходу – майстер із ламінування вій та брів – Соломія Мазурець та співзасновниця друкарні Lubart print Христина Снєжко.

Розпочалася боротьба за першість із конкурсу відеопредставлення, де кожен із учасників намагався розповісти про себе якомога більше лише за кілька хвилин, а також показати свої сильні сторони та поділитися захопленнями.

Найбільш очікуваним завжди є конкурс талантів. Не виключенням став і сьогоднішній батл, адже конкурсантам і справді було чим похизуватися. Хлопці романтики захоплююче грали на гітарах, а дівчата охоче демонстрували жагу до співу. Найбільш активні учасники представляли танцювальні виступи, а дехто навіть зумів підняти із місць глядачів, аби трохи розважитися разом. Креативні та неординарні виступи показали найбільш сміливі конкурсанти-хлопці. Тут зал активно підспівував початківцю реп-виконавцю, підтанцьовував Верці Сердючці та підтримував «бананового» стендапера.

Після яскравих творчих виступів, конкурсанти продемонстрували інтелектуальні здібності, а вкінці вразили неймовірним вечірнім вбранням та романтичним танцем.

Розважали глядачів і запрошені гості, серед яких учасниці колективу DanceSchool, під керівництвом Юлії Кушнір, танцівниця студії східного танцю Юлії ШумикСофія Приходько та відомий луцький репер Станіслав Романенко.

Підбиваючи підсумки конкурсу, привітала учасників заходу декан факультету бізнесу та права Ірина Камінська. Вона подякувала організаторам свята – студентській раді факультету і побажала учасникам та глядачам максимально надовго затримати у собі приємні позитивні враження і надихатися на нові проекти та перемоги.

Отож, за результатами суддівського оцінювання, номінації розподілили між усіма учасниками, а це: Дацюк Марина та Стаднік ДаніїлГороднюк Марія та Матіящук Дмитро, Семенчук Яна та Черняк Юрій, Назарчук Оксана та Солоха Максим, Романюк Анастасія та Шадюк Максим. А от омріяні титули «Міс та Містер ФБП» здобули Марія Городнюк та Юрій Черняк.

Вітаємо наших яскравих і талановитих учасників, а переможцям бажаємо здобути титул Короля та Королеви ЛНТУ!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1841245646029477