Батл поколінь: студенти-юристи змагалися з викладачами ЛНТУ

Батл поколінь: студенти-юристи змагалися з викладачами ЛНТУ

Справжній юридичний батл влаштували на кафедрі права Луцького НТУ. Амбіційні студенти – працівники юридичної клініки «Veritas» та досвідчені викладачі кафедри  змагалися за звання кращих на знання юриспруденції.

У ролі куратора батлу виступила директор юрклініки «Veritas» та асистент кафедри права Луцького НТУ Олександра Філюк. Глядачами та активними вболівальниками були студенти кафедри першого курсу.

До складу команди «Здобувачі» увійшли студенти-юристи другого та третього курсів, які водночас, є працівниками юридичної клініки університету. Натомість, збірна викладачів складалася із науковців кафедри, а це: завідувач і професор Яна Ленгер, професор Валентин Вісин та доценти Алла Земко, Вікторія Аніщук, Наталія Щербюк і Юлія Пундор.

Перш за все, побажав успіхів учасникам батлу заступник декана факультету бізнесу та права Павло Кравчук. Він закликав молодь максимально продемонструвати свої знання і таланти, а викладачам – показати гідний приклад володіння правознавством.

Отож, батл стартував із онлайн-завдання і стосувався здобуття юридичної освіти.  Так, учасники повинні були зайти на відповідну Google-форму та дати правильні відповіді на заздалегідь підготовані запитання, які стосувалися тематики конкурсу.

Наступне завдання особливо захопило і викладачів і студентів та навіть пробудило дух конкуренції. Конкурс відбувався на зразок відомої гри «Аліас», в якій одному учаснику треба максимально швидко пояснити своїй команді задані слова без використання однокореневих. Правники ЛНТУ повинні були вгадати якомога більше слів у межах виділеного часу і, таким чином, просунутися до перемоги.

Запеклу боротьбу влаштували команди-конкурсанти, адже кожному хотілося продемонструвати знання у різних галузях права та максимально швидко і правильно пояснити загадані терміни. До речі, завдання були поділені на дві категорії за складністю, з якими обидві команди успішно впоралися. Водночас, гра дозволила налагодити комунікацію між усіма учасниками, добряче посміятися і побачити один одного у неординарному амплуа.

Завершальним етапом батлу стало завдання, у якому команди на швидкість повинні були зіставити картки з назвами статтей у відповідності до карток із назвами нормативно-правових актів: кодексів та Конституції України.

З усіма завданнями студенти і науковці впоралися гідно, утім досвід все-таки переміг і лідерство отримала команда викладачів.

Водночас, Олександра Філюк зазначає, що захід відбувався у тестовому режимі, в рамках проекту юридичної клініки із правопросвітницької діяльності. Таким чином, клініцисти прагнуть запровадити практику проведення батлів між викладачами і студентами на різних факультетах і розширити до загальноунівесритетського рівня.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1850823071738401