«Безпечний» брейн-ринг та ФЦОСТ «навиворіт»: один день із Тижня факультету

«Безпечний» брейн-ринг та ФЦОСТ «навиворіт»: один день із Тижня факультету

З грамотами та подяками, іграми і конкурсами, благодійністю і, головне, з добром у серці: саме таким був Тиждень факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій в ЛНТУ. «З добром у серці» - гасло цього тижня на факультеті і сьогоднішній захід не був винятком за змістом.

Студенти і викладачі кафедр цивільної безпеки та фізичної культури, спорту та здоровя стали учасниками брейн-рингу. Його основна тематика стосувалася безпеки як життєдіяльності, так і безпеки власного фізичного здоровя, а відтак, зустріч стала тематичною частиною Міжнародного дня людей з інвалідністю.

«У продовження Днів факультету ми проведемо брейн-ринг у такій дружній і невимушеній атмосфері. Нехай підняті сьогодні у грі запитання в галузі безпеки життєдіяльності будуть для вас корисними, а отримані знання – цінними, аби ви могли їх правильно використати, як відповідь на різні життєві виклики. Цей захід тісно переплітається із тематикою наших факультетських днів, впродовж яких було багато піднятих тем щодо доброчинства, добра, любові, безпеки і сьогодні ще один день, про який важливо пам’ятати - день людей, які мають певні особливі потреби, але рівноправні у нашому суспільстві. Тому питання безпеки себе і безпеки поводження з оточуючими завжди мають бути актуальними для нас», - звернулася до студентів декан факультету Галина Герасимчук.

Розпочинаючи гру, доцент кафедри цивільної безпеки Олена Вісин оголосила склад журі та команди-учасниці брейн-рингу, а це: «Фізкультурники» та «ЦБ-шники», як себе назвали самі студенти. Викладач ознайомила присутніх з історією гри в брейн-ринг та розповіла правила, яких необхідно дотримуватися її учасникам. Після чого, у невимушеній та дружній атмосфері студенти боролися за звання найерудованіших.

Крім того, сьогоднішній день запам’ятається найбільш успішним у навчанні та активним у громадській діяльності студентам кафедри цивільної безпеки. Таким здобувачам подяки від ректора ЛНТУ Ірини Вахович та деканату ФЦОСТ вручила очільниця факультету Галина Герасимчук.

А  святковості дню студентам надала можливість перевернути факультет «навиворіт» і відчути себе на місці викладачів. День студентського самоврядування влаштували на ФЦОСТ і не оминули такої нагоди на кафедрі ЦБ, де пари провела здобувачка третього курсу Яна Бобок. Вона підготувала заняття на тему: «Винахід як форма наукової діяльності» для здобувачів другого курсу. Студентам такий формат проведення занять сподобався, тож вони висловили готовність доєднуватися до наступних подібний акцій.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції