БЕЗПЕКА В НАШОМУ ЖИТТІ

БЕЗПЕКА В НАШОМУ ЖИТТІ

Саме за такою тематикою пройшла зустріч студентів 2-3 курсів факультету бізнесу з представниками Патрульної поліції м. Луцьк. 20 травня 2016 р. на факультет завітали прес-секретар Патрульної поліції м. Луцьк Ольга Бузулук, інспектори Олександр Джуренко та Дмитро Мандзюк. Останній виконує також обов’язки заступника командира роти. Поліцейські люб’язно відгукнулися на запрошення відвідати навчальний заклад, адже самі, у свій час, «гризли граніт науки» у стінах Луцького НТУ.

 

У ході зустрічі гості розповіли студентам про необхідність дотримання правил дорожнього руху, наводили приклади неуважності та байдужості учасників дорожнього руху, що призводили не лише до травматизму, пошкодження майна, але й до виникнення трагічних випадків. Велика ймовірність порушень, зазначили інспектори, виникає по причині вживання учасниками дорожнього руху алкоголю. За оцінками гостей біля 80 % порушень – результат вживання алкоголю.  Та не лише про сумне йшлося в ході зустрічі. Поліцейські відмітили, що на відміну від інших міст країни в Луцьку на досить високому рівні здійснена дорожня розмітка, що значно покращує переміщення учасників дорожнього руху.

 

 

У другій частині зустрічі увага аудиторії була сконцентрована на питанні безпеки поводження з підозрілими, потенційно вибухонебезпечними предметами. Полісмени розповіли аудиторії, які дії слід здійснювати у випадку їх виявлення. Також студенти довідалися про реальні випадки застосування вогнепальної зброї, вибухонебезпечних предметів у місті. Гості застерегли студентів від нічних прогулянок, уникнення незнайомців, акцентували увагу на необхідності більш тісної співпраці молоді з поліцейськими.        

У ході зустрічі студенти також цікавилися щоденними буднями луцьких полісменів, їх дозвіллям, мотивами, що спонукали обрати професію поліцейського тощо. Студенти були не лише активні щодо постановки запитань, але й самі охоче розповідали про обставини зустрічі зі стражами порядку та позитивно відгукувалися про їх працю. За 5 місяців роботи, зазначили гості, патрульні поліцейські міста склали 500 протоколів та прийняли 12000 викликів, на які оперативно відреагували. До речі, середній час прибуття патруля на виклик становить 3-7 хв.

Родзинкою зустрічі було знімкування студентів і з копами біля службового автомобіля, що вже давно стало доброю «фішкою» тих, хто стоїть на варті порядку й захищає наш спокій.