«Богдан Моторс»: студентам Луцького НТУ пропонують роботу

«Богдан Моторс»: студентам Луцького НТУ пропонують роботу

4 жовтня у стінах Луцького національного технічного університету відбулася зустріч заступника технічного директора Ігоря Мальчевського та в.о. головного технолога Олексія Клімовича ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» зі студентами.

Насамперед здобувачам освіти коротко розповіли про діяльність та перспективи корпорації, зокрема, і про співпрацю з іноземними компаніями.

Відтак, студентів агітують проходити оплачувану практику в корпорації за такими вакантними посадами: «інженер-конструктор» (зп – 6 тисяч грн/міс) та «інженер- технолог» (зп – 5 тисяч грн/міс). Представники «Богдан Моторс» переконують, що ті практиканти, які добре себе зарекомендують, матимуть можливість отримати роботу на постійній основі. «Ми готові платити, готові навчати, але хочемо бачити вашу віддачу», - резюмував Ігор Мальчевський.

Домовитися про співбесіду можна за такими контактами:

моб.тел.: +38(050)234 – 64 – 11 (Мальчевський Ігор Леонідович);

e-mail: igor.malchevskyi@bus.bogdan.ua

busplant.bogdan.ua

Довідка:

ДП "Автоскладальний завод №1" АТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс" – українська автомобілебудівна компанія в складі Корпорації "Богдан", промисловий виробник автобусів, тролейбусів та електробусів під маркою "Богдан".

Основним завданням даного підприємства є виробництво автобусів малого, середнього і великого класів, тролейбусів різних модифікацій та електробусів.

Діючі виробничі потужності на сьогодні складають – 2200 шт., а після закінчення реконструкції становитимуть 6000 автобусів та тролейбусів на рік. 

 


 

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ