«Будь справжнім студентом і використовуй свій час правильно» - HR-менеджер «Нова пошта» Ірина Охват

«Будь справжнім студентом і використовуй свій час правильно» - HR-менеджер «Нова пошта» Ірина Охват

До студентів-менеджерів 3-го курсу факультету бізнесу завітала HR-менеджер компанії «Нова пошта», студентка шостого курсу спеціальності «Менеджмент» Ірина Охват. Вона поділилася практичним досвідом реалізації принципів та функцій менеджменту в одній з найбільш успішних логістичних компаній України, яка успішно розвивається на ринку та впроваджує передові технології управління.

Ірина розповіла про власний досвід пошуку роботи, працевлаштування, кар’єрного зростання, презентувала особливості діяльності та побудови кар’єри в компанії «Нова пошта», дала рекомендації та поради щодо написання резюме та проходження співбесіди.

HR-менеджер Ірина акцентувала увагу на необхідності постійного зростання та розвитку студентів, стимулювання власної навчальної, студентської, громадської активності, пошуку нових можливостей, участі у грантових, тренінгових, громадських проектах.

Особливо жвавим був інтерес студентів до особливостей мислення та підходів до роботи покоління «міленіалів». Студенти мали можливість отримати відповіді на питання щодо основних тенденцій розвитку ринку праці, вимог роботодавців до кандидатів на посади, поради щодо успішного працевлаштування та кар’єрного просування студента Луцького НТУ.

Основний меседж, який намагалась донести спікер до студентів: «Розвивайтесь, навчайтесь, будьте активними, вірте у свої сили – і у Вас обов’язково ВСЕ вдасться!!!».

Година проведена з гостею видалась цікавою, жвавою та насиченою!

P.S. Будь справжнім студентом і використовуй свій час правильно.

«Нова Пошта» — це заснована у 2001 році українська компанія, що забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу.

Група «Нова Пошта» надає клієнтам — як бізнесу, так і приватним особам — повний спектр логістичних і пов’язаних з ними послуг. У Групу входять українські та зарубіжні компанії, зокрема «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Ітернешнл».

Компанія «Нова пошта» надає для цього все:

- офіційне працевлаштування;

- гнучкий графік роботи;

- сучасну заробітну плату;

- кар'єрний розвиток!


 

 

Кафедра менеджменту Луцького НТУ