«Будьте веселими і усміхненими, бо усмішка дарує людям щастя»

НАЗАР ГРИЩУК: «Будьте веселими і усміхненими, бо усмішка дарує людям щастя»

15 лютого у Палаці учнівської молоді міста Луцька відбувся КВН за «Кубок міського голови», в якому взяли участь чотири команди: «Коліжанки» (Львів), «VIP» (Тернопіль), «Перша сільська збірна» та «Візбаден» (Чернівці). Кубок дістався чернівецькій команді «Перша сільська збірна».

Одним із співорганізаторів свята гумору виступив і Луцький НТУ. Представники нашого університету – перший проректор Валентин Талах та студентський мер Луцька і випускник Луцького НТУ Назар Грищук – увійшли до складу журі. Про особливості суботнього КВН спілкуємося з Назаром.

– Назаре, як ти вважаєш, чи важливо і чому, щоб університет сприяв організації таких заходів?

Університетце не лише місце навчання, багато для кого Луцький НТУ – це друга домівка на п’ять років, тому, окрім якісних знань,  потрібно не менш якісно розважатися, відпочивати і сміятися. Крім цього,  КВН – особливе місце, де і студенти, і викладачі можуть почути щось особливе про себе, посміятися над собою.

– На які теми найбільше жартували КВН-щики?

Жарти були актуальні. Оскільки захід проходив на наступний день після свята всіх закоханих, то багато команд саме на цьому і акцентували, але, звісно, не обійшлося без політики і побутових моментів.

– Ти був у журі. Важко було оцінювати команди? В кожної з них були оригінальні жарти...

За один раз я не зміг розпробувати специфіку оцінювання, але, думаю, це не легше, ніж викладачам приймати екзамени у студентів. Тут головне було не захопитися прослуховуванням жартів, бо часто від атмосфери в залі забував що я в журі, а не глядач.               

– Що, на твою думку, потрібно, щоб стати класним КВН-щиком?

Щоб стати КВН-щиком, точніше успішним КВН-щиком, необхідно, перш за все, вміти посміятися над собою, не боятися сцени та любити експерементувати.

– Що тобі найбільше подобається у підготовці таких заходів?

Я, як організатор, просто кайфую від атмосфери підготовки, від того, як всі підбирають жарти та веселяться в кулуарах, як збирається зал і всі в унісон кричать «браво». Ці емоції ні з чим не зрівняти. Тож будьте веселими і усміхненими навіть якщо ви не КВН-щик, бо усмішка дарує людям щастя.

Тетяна ГАПОНЧУК

Фото Павла ЛУЦАКА