Campus Ukraine: в ЛНТУ втілюватимуть спільні проекти з студентським рухом в Україні

Campus Ukraine: в ЛНТУ втілюватимуть спільні проекти з студентським рухом в Україні

У Луцькому НТУ відбулася зустріч між ректором Іриною Вахович, проректором з НПР Надією Ковальчук та представниками студентського руху Campus Ukraine Романом Кравчуком та Дмитром Нетребенко.

Організація активна в Україні уже майже 30 років і впродовж цього часу її представники познайомилися й здружилися із шістьма поколіннями українських студентів. Сьогодні волонтери Campus Ukraine навчаються у 76-ти університетах країни.

Місією команди є духовно-просвітницька діяльність серед студентів і, як запевняють волонтери, Campus Ukraine - це студенти, які змінюють реальність.

Сьогодні ж, під час робочої зустрічі, керівництво ЛНТУ та представники Campus Ukraine обговорили переспективи співпраці та реалізацію спільних проектів. Зокрема, уже невдовзі у Луцькому НТУ відбудеться серія лекцій для студентів з формування лідерських якостей.

Крім того, молодь має можливість долучатися до проектів та інтерактивних програм Campus, які відбуваються у різних містах країни, а це зокрема: соцопитування, інтерактивні курси, коуч-проекти, фестивалі активної молоді та різноманітні подорожі.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції