ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА У РІВНОМУ

Чергова перемога у Рівному

В кінці квітня на базі кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності Національного університету водного господарства та природокористування в м. Рівне проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни “Безпека життєдіяльності” серед студентів вищих навчальних закладів.

У змаганні взяли участь 95 студентів, делегованих 39 вищими навчальними закладами України, які представляли 15 областей України: Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську, Рівненську, Харківську, Херсонську. Серед них випробовували свої сили і студенти другого курсу напряму підготовки «Охорона праці» Луцького національного технічного університету Альона Барановська та Діана Ольшанченко.

 

Олімпіада проводилась у два тури. У першому оцінювався рівень теоретичних знань студентів з питань безпеки життєдіяльності. Другий тур включав у себе оцінку теоретичних знань і практичних навичок з надання домедичної допомоги. У період проведення олімпіади для її учасників, а також для студентів і викладачів був організований показ спеціальної техніки пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Рівненський області, а також іншої спеціальної техніки екстрених служб. Показ викликав неабияку зацікавленість студентів-учасників олімпіади, які мали можливість оглянути всі елементи експозиції, дізнатись про їхні характеристики, приміряти засоби індивідуального захисту, спеціальні костюми тощо.

За підсумками олімпіади Діана Ольшанченко посіла почесне третє призове місце. До речі, у минулому році у Всеукраїнській олімпіаді з «Безпеки життєдіяльності» таке ж третє призове місце зайняла Катерина Бірук. Таким чином до здобутків кафедри туризму та цивільної безпеки додалось ще одне досягнення.

 

Безпосереднє керівництво підготовкою студентів до олімпіади здійснювали професор кафедри туризму та цивільної безпеки Ярослав Мольчак та доцент кафедри туризму та цивільної безпеки Лариса Бондарчук.

Лариса Бондарчук,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки