ЧЕРГОВА ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В НАУКОВИЙ СВІТ

ЧЕРГОВА ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В НАУКОВИЙ СВІТ

 

Студенти третього курсу факультету бізнесу Луцького національного технічного університету спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» разом з доктором економічних наук, професором Божидарніком Т. В. в межах дисципліни «Основи наукових досліджень», 17 травня відвідали Волинську державну обласну наукову бібліотеку ім. Олени Пчілки.

Метою заходу було долучення молоді до багатих фондів наукової, художньої та пізнавальної літератури бібліотеки, ознайомлення з сучасними можливостями установи та отримання читацьких квитків.

Бібліотека розташована в центральній частині міста, в чудовій споруді, яка є пам’яткою архітектури. Завдяки унікальному фонду універсального характеру є однією з кращих обласних книгозбережень України.


Студенти мали можливість отримати читацькі квитки. Бібліотекаром відділу міського абонементу Сидоровою Марією була проведена пізнавальна екскурсія. Щорічно до Бібліотеки надходить велика кількість документів (книг, журналів, газет, баз даних та електронних документів). Розгалужена система довідково-бібліографічного апарату містить каталоги і картотеки у тому числі електронний, довідково-бібліографічний фонд, автоматизовані бази даних, друковані зведені каталоги та фонд виконаних довідок.

Третьокурсники особливо зацікавилися і приділили основну увагу відділу виробничої літератури, оскільки основні інформаційні ресурси цього відділу відповідають їх спеціальності.


Студенти Луцького НТУ були вражені кількістю та якістю книг в бібліотеці. В кожному залі та відділі працівники бібліотеки намагалися сповна відповідати на питання студентів та показати кращі екземпляри книг.

 


Тутейко Олена, ст. гр. УП -31