Чи є ви туристично грамотними? Науковці ЛНТУ провели тренінг для старшокласників

Чи є ви туристично грамотними? Науковці ЛНТУ провели тренінг для старшокласників

23 квітня 2021 року відбувся тренінг «ТУРИСТИЧНА ГРАМОТНІСТЬ» для старших класів, під час уроку географії у Комунальному закладі «Луцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради». Захід був проведений доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світланою Сидорук та професором кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Оксаною Полінкевич.

За допомогою туристичної грамотності учні тренінгу розкривали рецепт гарної подорожі, що у сучасний період складається з: мрії, вражень, формату та розумного бюджету.

Впродовж тренінгу учасники уроку ознайомилися з цілями і завданнями, після чого їм пропонували об’єднатися в навчальні команди, у складі яких вони могли планувати маршрут, який включає в себе пошук квитків на сайтах-агрегаторах, особливості он-лайн бронювання, розкриття асоціативних ознак подорожі, алгоритм правильних подорожей у період пандеміїучні апробовували себе у ролі свідомих туристів.

Після завершення тренінгу найактивніших учасників нагороджено фірмовими подарунками від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

В рамках тренінгу було ознайомлено старшокласників з полюсами росту в Луцькому НТУ, запропоновано у формі ділової гри визначити своє місце у полюсі росту. Школярі зацікавилися особливостями освітніх програм, перевагами навчання у одному із найпотужніших вузів Волині. Більш детально Оксана Полінкевич та Світлана Сидорук розповіли про переваги навчання на факультеті митної справи, матеріалів та технологій.

Доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Світлана Сидорук

В.о. завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Оксана Полінкевич