Чистота на висоті: у Луцькому НТУ обговорювали ОП зі стейкхолдером клінінг-компанією SAVA

Чистота на висоті: у Луцькому НТУ обговорювали ОП зі стейкхолдером клінінг-компанією SAVA

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи у рамках дисципліни «Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства» за участю к.е.н., доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Світланою Сидорук відбулося обговорення ОП Готельно-ресторанна справа зі стейкхолдерами професійної клінінг-компанії SAVA (комерційним директором Стороженко Ольгою), що  допоможе навести чистоту будь-де та будь-коли!

Студенти ознайомилися з вимогами санітарії під час клінінгу, специфікою налаштування апаратів  Kärcher з якими працює компанія завдяки максимальній ефективності, високій якості, надійності і функціональності клінінгового обладнання, безпеці його експлуатації, бездоганному сервісу і багатьом іншим перевагам, що відрізняють продукти та послуги Kärcher від пропозицій інших оферентів. 

Kärcher пропонує найширший асортимент високоефективних апаратів високого тиску, розрахованих на рішення найрізноманітніших завдань, - мобільних або стаціонарних, з підігрівом або без підігріву води, обладнаних електродвигуном або двигуном внутрішнього згоряння. Не менш ефективна і високоякісна підмітальна техніка Kärcher, що гарантує ретельне прибирання різних зовнішніх територій як готельних, так і ресторанних закладів. У великій програмі Kärcher кожна модель обладнання оптимально відповідає вимогам клієнтів готельно-ресторанної справи.

Студенти групи ГРС -21 (Ціпан Роман, Лавренюк Юлія, Жох Юлія) з радістю розглянути і приміряли елементи корпоративної культури клінінг-компанії SAVA, форму яку представники компанії використовують під час робочих моментів.

К.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Сидорук Світлана