Чоловіча команда ЛНТУ - переможець Чемпіонату України з волейболу

Чоловіча команда ЛНТУ - переможець Чемпіонату України з волейболу

Впродовж 10-13 травня в м. Житомирі відбувався фінальний етап Чемпіонату України студентська ліга з волейболу серед чоловічих команд, в якому взяли участь 6 колективів:

1. ЛНТУ м. Луцьк;

2. ЧНУ ім. Ю. Федьковича м. Чернівці

3. Поліський університет м. Житомир

4. НУБіП м. Київ

5. Сум.ДУ м. Суми

6. НУФВСУ м. Київ

В перший ігровий день команда ЛНТУ з рахунком 3:1 здолала колег з НУБіП м. Київ. Наступним суперником був НУФВСУ м. Київ – рахунок 3:1, де команда здобула другу перемогу.

Доля золотих медалей вирішувалась в останній день змагань у грі проти Сумського державного університету. Події в цій грі розвивались не на користь нашої команди: були програні перші два сети.

Однак, у підсумку бажана перемога на табло засвітилася на користь ЛНТУ з рахунком 3:2, які стали переможцями Чемпіонату України «Студентська ліга» серед чоловічих команд І ліги. Срібло – у студентів СумДУ (м.Суми). Бронзові медалі виборола команда Національного університету фізичного виховання та спорту України (м.Київ).

Склад команди: ПІХОЦЬКИЙ Максим, ПОСТЕРНАК  Максим, ЯНЧУК Дмитро, СТОЛЯРЧУК Ілля, ШОБОТА Владислав, БУДКЕВИЧ Павло, РИЖУК Микола, КАРДАШ Володимир, ШМАРОВОЗ Станіслав, ЗІНКОВ Володимир, МАРЧУК Владислав, ТКАЧ Микола.

Тренера: РАДЧЕНКО Олександр та ДМИТРУК Віталій.


Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших вдалих стартів!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я