Цивільна безпека: наукові перемоги студентів ЛНТУ

Цивільна безпека: наукові перемоги студентів ЛНТУ

Щороку здобувачі вищої освіти, що навчаються за спеціальністю 263 Цивільна безпека, приймають активну участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Цей навчальний рік не став винятком, і наші студенти знову продемонстрували високий рівень знань та отримали гарний результат наукових досліджень проблем у галузі «Цивільна безпека».

За результатами оцінювання поданих студентських наукових робіт галузева конкурсна комісія зі спеціальності «Пожежна безпека» вирішила визнати одним з переможців Всеукраїнського конкурсу, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України проводився у цьому навчальному році в Національному університеті цивільного захисту України, та нагородити дипломом ІІІ ступеня студентку IV курсу Гуменюк Ольгу Миколаївну (науковий керівник – завідувач кафедри цивільної безпеки Федорчук-Мороз В.І.).

Переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)», що проводився у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, з нагородженням дипломом ІІІ ступеня став студент ІІІ курсу Хорошенко Валентин Якович (науковий керівник – доцент кафедри цивільної безпеки Стасюк В.М.).

Крім того, долучаються наші студенти до конкурсів студентських наукових робіт, що проводяться під час науково-практичних конференцій. Так, студент групи ЦБ-31 Хорошенко Валентин Якович, отримав призове 3 місце в конкурсі студентських наукових робіт XVII Міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Безпека життєдіяльності в XXI столітті», яка проходила в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

Щирі вітання переможцям та науковим керівникам! Бажаємо нових досягнень у напрямі досліджень та пропаганді проблем безпеки життєдіяльності, охорони праці та цивільного захисту.

 

Валентина Федорчук-Мороз, 

завідувач кафедри цивільної безпеки Луцького НТУ