Делегація з Польщі – на робочій зустрічі у Луцькому НТУ

Делегація з Польщі – на робочій зустрічі у Луцькому НТУ

     15-16 січня 2019 року в Луцькому національному технічному університеті в рамках реалізації проекту «Співпраця університетів для підтримки розвитку безпеки і кризового управління Люблінського і Луцького транскордонних регіонів» пройшла друга робоча зустріч Партнерів.

     Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

      Привітав усіх присутніх ректор Луцького НТУ Петро Савчук та побажав плідної праці.

       Протягом двох днів за круглим столом проектна група обговорювала питання, пов’язані з виконанням проекту та зміни і доповнення, що виникли у процесі його реалізації.

       В рамках першої сесії науковий проектний координатор Войцех Гіжіцькі ознайомив учасників з матеріалами доповідей першої конференції проекту, які будуть включені до наукового посібника.

         Проектний менеджер Каміль Дембінські та локальний менеджер Олена Ковальчук обговорили програму тренінгів, дати та місце проведення заходів, кількість учасників. Першу серію тренінгів заплановано провести у березні-травні 2019 року.

          В рамках другої сесії учасники обговорили питання пов’язані із промоцією проекту, зокрема було затверджено розміри та макет банера, буклету та промоційний пакет для учасників заходів.

          Третя сесія другого дня робочої зустрічі була присвячена звітності. Проектний менеджер Каміль Дембінські повідомив, що перший звіт про реалізацію проекту успішно подано 03 січня 2019 року.    

      Спеціаліст з розрахунків та фінансової звітності Алла Шиманська ознайомила учасників зі змінами до бюджету проекту та повідомила, що внесені зміни дають можливість ефективніше освоїти кошти та заздалегідь врахувати можливі коливання валютного курсу.

       На завершення заходу локальний менеджер Ковальчук Олена подякувала усім учасникам за насичену роботу та побажала плідної та успішної роботи на наступні місяці.


 

Алла Шиманська,

фахівець з проектних питань

відділу міжнародних зв’язків