Дискусії та цікаві пропозиції: у Луцькому НТУ обговорювали вдосконалення ОП «Туризм»

Дискусії та цікаві пропозиції: у Луцькому НТУ обговорювали вдосконалення ОП «Туризм»

Протягом квітня 2021 року за ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, відбулося обговорення освітньої програми «Туризм» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. В обговоренні взяли участь представники туристичної сфери, зокрема директор туристичної агенції «Море турів» Світлана Віщик, директор туристичної агенції «Мама Лю» Людмила Колодун, колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи на чолі з деканом Валентиною Ткачук

В дискусії активну участь взяли учасники Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів ректор, д.е.н., професор Ірина Вахович, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи д.е.н., професор Оксана Полінкевич, гарант ОП «Туризм» к.е.н., доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Інни Тищук.

Також до обговорення були долучені наші випускники магістр зі спеціальності «Туризм» Луцького національного технічного університету, Кобалія Богдана – менеджер туристичної «Агенції безтурботних мандрів Mr. Travels», Соломія Фідрик – менеджер з продажу турів за кордон та з організації та супроводів турів в Україні туристичної компанії MAKINTUR, Семенюк Анастасія – директор туристичної агенції YOUR PLANET.

Взяли участь в обговоренні студенти спеціальності 242 «Туризм» четвертого курсу Оля Хлуд, Вікторія Демедюк, Олександра Гордійчук, які на даний час проходили переддипломну практику на підприємствах «Море турів» та «Мама Лю».

Колектив кафедри туризму та ГРС Луцького НТУ готовий до реалізації цінних пропозицій зацікавлених сторін у підготовці висококваліфікованих фахівців за спеціальністю 242 «Туризм»! Щиро дякуємо за співпрацю!

Гарант ОП «Туризм», к.е.н., доцент Тищук Інна