Діяти і досягати високих результатів: в ЛНТУ відбувся семінар з легкої атлетики

Діяти і досягати високих результатів: в ЛНТУ відбувся семінар з легкої атлетики

На факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій відбувся навчально-практичний семінар з легкої атлетики, а саме метальних видів. Захід зібрав в одному колі поважних тренерів та юних спортсменів, аби обмінятися досвідом та перспективними ідеями щодо розвитку і вдосконалення виду спорту на Волині.

Привітав учасників зустрічі завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук. Він наголосив на важливій місії семінару – послухати й перейняти досвід, який сприятиме розвитку виду спорту, а також познайомив із присутніми на заході гостями, серед яких поважні й досвідчені тренери з метання спису.

Про актуальність заходу зазначила декан ФЦОСТ Галина Герасимчук. Вона ж висловила вдячність викладачам кафедри, які докладають максимум зусиль до підготовки здобувачів. Наша молодь, своєю чергою, має високі досягнення у спорті, якими пишається увесь університет і далеко за його межами. Отож, за успіхи  у навчанні та активну діяльність, декан відзначила студентів кафедри подяками.

Основним спікером-тренером заходу виступив заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-викладач ЛНТУ Володимир Сахарук. Він наголошує, що усю свою увагу концентрував на тому, щоб досягнути результату у метанні спису, а нинішній семінар започаткував для того, щоб об’єднати науково-практичний потенціал і продовжити рух вперед.

«Цьогоріч відбулися Олімпійські Ігри у Токіо, де наша збірна України завоювала одну золоту медаль. Для мене, як для патріота України, було боляче дивитися, що наші спортсмени пасуть задніх. Тому мета цієї конференції-об’єднуючої сили – зібрати в одному колі усіх, хто хоче підняти спорт та легку атлетику на вищий щабель і продовжувати в практичній площині діяти і досягати високих спортивних результатів», - наголошує Володимир Сахарук.

Із вітальним словом також виступив доцент кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я Сергій Савчук, який багато років очолював кафедру: «Можна довго ставати науковцем, доктором наук, професором, але будь-який спортсмен, майстер спорту високого рівня, швидше зробить більше для країни, коли вийде на п’єдестал під музику Гімну. Це дуже непроста праця, але разом ми це можемо зробити. Створюю і буду створювати ті умови, які розвиватимуть легку атлетику».

Учасниками семінару також стали учні і педагоги Сарненського педагогічного фахового коледжу, спортивних шкіл Володимир-Волинська, Костополя та Луцька. Для юних спортсменів підготували ознайомчу екскурсію університетом та практичне заняття із метання спису на метальному секторі ЛНТУ, а для тренерів та викладачів - тематичну роботу у секціях семінару.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції