Дизайнери Луцького НТУ подарували радість діткам з реабілітаційного центру

Дизайнери Луцького НТУ подарували радість діткам з реабілітаційного центру

Студенти-дизайнери першого та другого курсів Луцького НТУ передали подарунки малечі із Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів «Пролісок».

Зустріч відбулася з нагоди Дня захисту дітей, а подарунки були придбані за кошти, виручені на великодньому благодійному ярмарку, який відбувався у Луцькому НТУ. Тоді ж силами студентів, які представляли власні дизайнерські вироби, було зароблено 2 тисячі гривень і тепер вони витрачені на подарунки діткам, що потребують підтримки.

Так, наші студенти зустрілися із керівником Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів «Пролісок». На жаль, через карантинні обмеження, вдалося побачитися лише із однією вихованицею закладу – Катрусею. Утім радість від отриманих подарунків вона передала від усіх діток, що перебувають у закладі.

«Дівчинка була надзвичайно рада та вдячна нам за подарунки. Нам дуже хотілося провести спільний час із дітками, адже ми розуміємо, що сьогодні важливим завданням є допомога іншим. У майбутньому плануємо ще відвідувати подібні заклади, адже після таких зустрічей розумієш, що зробити добру справу не важко, а після неї ти почуваєшся щасливим, бо даруючи щастя – його отримуєш», - діляться студентки Гавор Іванна та Вдодович Вероніка.

Відділ іміджу та промоції