Для студентів Луцького НТУ провели практичне заняття кіберполіцейські

Для студентів Луцького НТУ провели практичне  заняття кіберполіцейські

Зі зростанням вимог до комп’ютерних мереж, все більш актуальним постає питання контролю мережі, як засобу передачі та обміну даними між її користувачами.

7 жовтня відбулося практичне заняття із представниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України у Волинській області, а саме інспектором відділу протидії кіберзлочинам Тарасом Басюком для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека».

Це обумовлено необхідністю підтримання характеристик мережі на рівні, необхідному для забезпечення її дієздатності та виконання поставлених перед нею завдань в умовах сучасних політик безпеки в підприємницьких чи навіть шкільних мережах.

До слова, Департамент кіберполіції (міжрегіональний територіальний орган) Національної поліції України оголошує конкурсний відбір на зайняття вакантних посад інспекторського складу (з функціями спецагентів) категорії «цивільний персонал» 3-го управління (інформаційних технологій та програмування).

«Ми запрошуємо сміливих, вмотивованих і креативних! Кандидатів, віком від 21 року, з повною вищою освітою, які вільно володіють державною мовою та мають поглиблені знання у сфері IT-технологій», - зазначають у Департаменті. Із деталями можна ознайомитися за посиланням:  https://cyberpolice.gov.ua/competition_announcement/?fbclid=IwAR19zy7bOhO9bylENoJlD46NmeYDbFzadxOllmkhWdY1x4M0M5gcmBvjHho

Завідувач кафедри КІ та КБ, Наталія Чернящук