До Луцького НТУ завітали рівненські атомники

До Луцького НТУ завітали рівненські атомники

В рамках проведення Дня відкритих дверей у Луцькому національному технічному університеті на кафедрі електропостачання відбулася зустріч працівників Рівненської атомної електростанції зі старшокурсниками. Послухати про можливості та особливості працевлаштування на АЕС прийшли студенти-бакалаври та магістри спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Так, гості з Рівненської АЕС прибули до нашого університету, аби розповісти студентам про роботу на станції, вимоги до працівників та перспективи ядерної енергетики. Зокрема, розмова будувалася на особливостях відбору кадрів, специфіці робочого режиму та загальних відомостях про формат роботи на АЕС.

Зустріч виявилася дуже конструктивною, адже завітали до Луцького НТУ, фахівці управління персоналом, які на конкретних прикладах з досвіду роботи розповідали студентам про умови праці, преміювання та штрафи робітникам. Оксана Железняк та Олеся Сидорчик, інженери з підготовки кадрів, відкрили молоді декілька секретів проходження співбесід і познайомили із поліграфічною продукцією Рівненської АЕС. Зазначимо, що серед гостей були й випускники нашого університету, Сергій Пантелейчук та Олег Якубський, котрі теж працюють на РАЕС. Їх слухали з особливим інтересом,  адже хлопці розповіли, які знання, отримані у ЗВО, їм знадобилися під час працевлаштування, а які й досі використовують в ході робочого процесу.

Загалом зустріч відбулася дуже конструктивно, студенти активно брали участь у дискусіях, задавали запитання, а насамкінець, обмінялися контактами.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ