ЕКСКУРСІЯ НА ПАТ «ВОЛИНЬ-АВТО»

Екскурсія на ПАТ «Волинь-Авто»

28 квітня було проведено лабораторні роботи та екскурсію для груп АП-31 та АПС-11 на філії кафедри автомобілів і транспортних технологій ПАТ «Волинь-Авто».

Підприємство є сучасним автосервісом, одним з найкращих у Волинській області. Основні напрями діяльності: сервісне та гарантійне обслуговування, поточний ремонт легкових та вантажних автомобілів вітчизняного і зарубіжного виробництва, реалізація престижних та загальнодоступних марок автомобілів, запасних частин до них, сертифікація транспортних засобів та автотоварознавча експертиза. ПАТ «Волинь-Авто» оснащене в повній відповідності до міжнародних стандартів, є все необхідне обладнання для технічного обслуговування та поточного ремонту.

 

Лабораторні роботи проводились з дисципліни «Технічне обслуговування та ремонт АТЗ» на діагностичній лінії. Перелік виконаних робіт: 1) перевірка та визначення технічного стану гальмівної системи автомобілів; 2) перевірка та визначення технічного стану рульового керування та підвіски АТЗ; 3) діагностування систем живлення двигунів шляхом визначення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах; 4) перевірка та регулювання фар АТЗ. Лабораторні роботи проводились згідно методик випробування автомобілів (ДСТУ 3649-2010 «Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання»).

 

Також було проведено екскурсію підприємством. Студенти ознайомились з історією, структурою, специфікою робіт та складом виробничих приміщень автосервісу.

Олег Захарчук, 
доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій