ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ НА ТЗОВ «ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ»

Екскурсія студентів на ТзОВ
«Завод будівельних конструкцій»

У рамках навчального процесу студенти кафедри промислового та цивільного будівництва груп БДНс-21, БДН-41 та БДН-11  разом зі своїми кураторами Олександром Чапюком, Іриною Задорожніковою та Світланою Ротко нещодавно відвідали ТзОВ «Завод будівельних конструкцій». Студентам-будівельникам провідні інженери підприємства провели двогодинну екскурсію по заводу: ознайомили з теоретичними та практичними аспектами виробництва, зокрема – з процесом виробництва бетону (від дозування компонентів до замішування суміші). Студенти відвідали цех із виготовлення арматурних каркасів і сіток, а також основну лінію з виробництва залізобетонних конструкцій. Особливо зацікавила технологія виготовлення попередньо напружених залізобетонних панелей. Ознайомились майбутні інженери також із роботою будівельної лабораторії, технологією контролю якості продукції, умовами зберігання готової продукції та постачання необхідних матеріалів на завод. Студенти ставили працівникам заводу питання, які цікавили їх ще під час навчання: про те, як отримати необхідний клас бетону, що таке пропарочна камера, як виконують попередній натяг арматури, звідки постачають будівельні матеріали.

 

Надзвичайно важливо для студентів у процесі навчання підкріплювати свої знання практичним розумінням. Завдяки екскурсії студенти мали можливість у реальних умовах побачити повний цикл виготовлення плит перекриття, перемичок, сходових маршів і площадок, фундаментних блоків та інших виробів.

 

 

Викладачі кафедри промислового та цивільного будівництва чудово розуміють усю важливість і необхідність таких екскурсій. Адже ніяка теорія не допоможе зануритися у світ реального виробництва. А ще ці екскурсії дають можливість краще зрозуміти суть обраної професії, усвідомити рівень відповідальності спеціалістів-будівельників, необхідності краще навчатись, щоб отримати належний рівень знань у цій галузі. Наступні екскурсії на будівельні виробництва і надалі розширюватимуть горизонти знань і вже скоро ми побачимо нових молодих кваліфікованих спеціалістів, які зроблять наше місто ще комфортнішим для життя.

 

 

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації ТзОВ «Завод будівельних конструкцій» за цікаво та змістовно проведену екскурсію.

Олександр Чапюк, Ірина Задорожнікова, Світлана Ротко,
доценти кафедри промислового та цивільного будівництва