ЕКСКУРСІЯ ТОВАРОЗНАВЦІВ НА «ТИГРЕС»

Екскурсія товарознавців на «Тигрес»

13 квітня 2016 року студенти груп ТТП-21 та ТТП-4 факультету обліку та фінасів під керівництвом викладачів кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Оксани Передрій, Оксани Речун та Світлани Ягелюк побували на підприємстві «Тигрес». Студенти ознайомилися з асортиментом продукції підприємства, а це близько 100 найменувань товарів – м’яконабивні іграшки, іграшки з пластмас, одяг та постільна білизна для дітей. Працівники підприємства цікаво розповіли про основні виробничі процеси виготовлення іграшок: проектування, розкрій, пошиття, оздоблення. Також студенти побували в студії дизайну, в цехах розкрою та машинної вишивки, на виробничій лінії для розпушування силікону та наповнення виробів.

Особливу увагу відвідувачі звернули на питання оцінювання якості та сертифікації продукції (зокрема, відповідно до вимог Директив ЄС). Майбутні фахівці-товарознавці відзначили, що вітчизняна продукція не поступається якістю закордонним виробникам. Більше того, діяльність корпорації «Тигрес» доводить, що вітчизняний виробник є гідним конкурентом, а якість його продукції має схвальні відгуки на міжнародному ринку.

 

Після закінчення екскурсії охочі мали змогу зробити собі подарунок – придбати гарні іграшки у фірмовому магазині «Тигрес» на території підприємства.

Оксана Передрій,
доцент кафедри товарознавства
та експертизи в митній справі