Екскурсія у ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна»

Завдяки тісній співпраці Луцького міського центру зайнятості з Центром ділового студента 04 квітня  2014р. для студентів-випускників Луцького національного технічного університету факультету екології та приладо-енергетичних систем була організувана   екскурсія у ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна». Студентську молодь, майбутніх пошукачів роботи, ознайомлено з соціально-економічним станом та перспективами розвитку, специфікою роботи та структурою підприємства, вакантними місцями, які відповідають майбутній професії випускників.

Для студентів була проведена екскурсія. Масштаби виробничих дільниць вражали розмірами та новизною, а професійність працівників, структурна поетапність та конкретизованість дій просто захоплювала. Здоровенні схеми, на яких так вправно працюють молоді люди, – це ще один з доказів того, що людський розум здатен досягти будь-яких знань.

На сьогоднішній день ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» - це підприємство з 100% іноземними інвестиціями із виготовлення електричних бортових кабельних систем для автомобілів. Працівникам гарантують соціальний захист, професійний ріст, стабільність та офіційне працевлаштування.

Проведення подібних заходів, а саме професіографічних екскурсій має реальний вплив на свідомість екскурсантів, адже, як говорить народна мудрість: «Краще раз побачити, ніж десять разів почути».

 

 

                                                                                       

                                                                                 О. Л.  Худицька