ЕКСКУРСІЯ В МУЗЕЙ ТЕХНІЧНОГО ПРОГРЕСУ

Екскурсія в музей технічного прогресу

Нещодавно студенти групи ЕЕ-31 (факультет екології та приладо-енергетичних систем) разом з куратором – доцентом кафедри фізики і електротехніки Віктором Лишуком відвідали музей науково-технічного прогресу в м. Луцьку, що знаходиться в торгово-розважальному центрі «Адреналін-Сіті». У музеї систематизовано зразки експонатів електро- і радіотехнічного профілів, представлено багато фізичних експериментів – як механічних, так і електричних.

  

У музеї зібрано автобіографію відомих українських та зарубіжних вчених, які зробили значний вклад в області фізики і електротехніки. На стендах у хронологічному порядку показані колекції друкарських, поліграфічних машин, перших телефонів, радіостанцій, механічних рахувальних машин, ноутбуків та різноманітних електротехнічних пристроїв тощо. При вході в музей розміщений величезний маятник Фуко, що в використовується для демонстрації обертання Землі навколо своєї осі.

Студенти лишились надзвичайно задоволені відвідинами музею, про що говорить той факт, що із запланованих двох годин екскурсія тривала цілих три.

Віктор Лишук,
доцент кафедри фізики та електротехніки