Ера IV промислової революції: у Луцькому НТУ тренінг від FESTO

Ера IV промислової революції: у Луцькому НТУ тренінг від FESTO

15 жовтня, в рамках проекту «Підвищення ролі університетів у напрямку трансформації Індустрії4.0», у Луцькому національному технічному університеті стартував практикоорієнтований тренінг. Тема заходу, організованого міжнародною компанією FESTO, «Ключові вимоги до сучасних виробництв в контексті Індустрії 4.0. Механізми розумної фабрики та виробництва майбутнього». Учасниками тренінгу стали викладачі чотирьох факультетів Луцького НТУ: технологічного, машинобудівного, комп’ютерних технологій та бізнесу Луцького НТУ. Проводили навчання представники всесвітньо відома компанії в сфері автоматизації та освіти «FESTO» Євген Риженко та Микола Якимчук.

Так, захід розділили на дві частини: вступну (теоретичну) та практичну. До першої віднесли знайомство із основними поняттями та ключовими елементами четвертої промислової революції, а також обговорили перспективи  світового розвитку промисловості. А другим етапом тренінгу стала практична частина, де учасників навчали працювати із сучасними мехатронними схемами та особливостями  експлуатації пневмоостровів.


Коментує координатор проекту, завідувач кафедри матеріалознавства Луцького НТУ Микола Мельничук:

«Я вважаю цей проект хорошим поштовхом для заснування та розвитку мозкового центру в напрямку руху Індустрії 4.0. Як координатор даного проекту я докладу максимум зусиль, щоб ми створили при Луцькому НТУ центр Індустрія 4.0, який зможе об’єднати і підприємства, і навчальні заклади регіону і буде знаходитися на гребні цієї хвилі.

Власне від тренінгу ми ставимо перед собою ключове завдання на сьогодні – розвинути людський потенціал через підвищення кваліфікації працівників. Основною метою заходу є надання учасникам необхідних знань, які вони потім мають мультиплікувати у своїх курсах.

Крім того, сьогодні ми плануємо напрацювати домовленність щодо закупівлі обладнання для створення навчальної лабораторії «Індустрія 4.0» за кошти проекту «HEin 4.0” профінансованого Європейським  Союзом в рамках програми Еразмус+.Відтак, триватимуть навчання протягом двох днів. За результатами проходження тренінгу учасникам видадуть сертифікати від компанії  «FESTO», що відповідають вимогам Міністерства освіти України.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversi...