Фаховий тренінг для студентів спеціальності «Соціальне забезпечення» у Прилісненській ТГ

Фаховий тренінг для студентів спеціальності «Соціальне забезпечення» у Прилісненській ТГ

23 червня 21 група спеціальності «Соціальне забезпечення» кафедри соціогуманітарних технологій ЛНТУ, в рамках фахового тренінгу, здійснила візит до Прилісненської Громади - однієї з найуспішніших ТГ Волинської області.

А подивитися і повчитися було чому, адже за чотири з половиною роки існування цієї ТГ зроблено надзвичайно багато, особливо у сфері соціального захисту населення. Майбутні фахівці ознайомилися із соціальною інфраструктурою і соціальними послугами, котрі надаються жителям цієї громади.

Студенти спілкувались із працівниками Відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Прилісненської сільської ради, що є координуючим органом у соціальній роботі на рівні громади. Дізнались, які дії та заходи здійснюються з метою реалізації прав мешканців громади на соціальний захист, на гарантоване отримання базового пакету послуг соціального характеру. Тут працюють справжні професіонали, фахівці із величезним досвідом роботи у соціальній сфері, знайомство з якими, було надзвичайно корисним для здобувачів освіти відповідної спеціальності.

Щира дяка очільнику цієї ТГ Ігорю Терещенко та його заступнику і однодумцю Олексію Гнатюку за увагу та змістовну програму! 

Оксана Жук, завідувач кафедри соціогуманітарних технологій