ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИЛАДО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ – 16 РОКІВ!

ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОЛОГІЇ
ТА ПРИЛАДО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ – 16 РОКІВ!

30 березня 2016 року на факультеті екології та приладо-енергетичних систем Луцького НТУ відбувся урочистий захід із нагоди святкування так званого «паспортного повноліття».

Захід розпочався з промови декана факультету Олени Картавої Феодосіївни: «Дорогі мої діти! Сьогодні нам 16 років. Це вік творчих злетів…. З такими студентами та викладачами наш факультет буде жити вічно. Нехай ваше життя буде подібне на казку. Здоров’я, вірних друзів, кохання!».

Протягом цих 16-ти років на факультеті було чимало і успіхів, і невдач. Проте всі зміни лише загартовували та надихали. Тому недаремно проректор з науково-педагогічної роботи Зоряна Герасимчук у вітальному слові зазначила, що наш факультет має чисту душу!

 

Після урочистостей на глядачів чекало безліч сюрпризів. Першою приємною несподіванкою став виступ з гімнастичним номером студентки групи ЕОС-31 Анастасії Волянюк та її учнів. Присутні були вражені баладою, виконаною Миколою Хвищуном. Неможливо не відзначити виступи з електрогітарою талановитого студента другого курсу Івана Галагдіна та виконання авторської пісні  Валерія Новосада та Дмитра Гаврилюка.

 

А хто ж, як не студент, любить халяву? Саме тому було проведено цікаві конкурси та розіграш лотерейок з балами. Чудовими були й демонстровані відеоролики «Про життя факультету» та «Життя студентів ФЕПЕС». Все це створило особливо творчу атмосферу!

 

Отож, завдяки організаторам: Студентській раді факультету та заступнику декана Ірині Бандурі, глядачі отримали позитивні емоції в дарунок та ще один памятний день.

Анастасія Томчук,
студентка групи ЕОС-31