ФБ І ФОФ – ПЕРЕМОЖЦІ ХХІ СПАРТАКІАДИ СПОРТКЛУБУ ЛУЦЬКОГО НТУ СЕРЕД СТУДЕНТІВ З ФУТБОЛУ

ФБ і ФОФ – переможці ХХІ спартакіади
спортклубу Луцького НТУ серед студентів
з футболу

З 19 по 28 квітня 2016 р. на футбольній арені Луцького НТУ проходив турнір з футболу серед студентів за програмою Спартакіади спортклубу університету. Чемпіонство виборювало шість команд, які представляли факультети технічного університету. Факультет бізнесу та факультет обліку і фінансів виступили на футбольному турнірі в складі єдиної футбольної дружини. Кістяк команди сформували студенти, котрі пройшли загартування в Кубку декана ФБ з міні-футболу (квітень 2016 р.), а також гравці, котрі в складі збірної ФБ, ФОФ стали володарями Кубку першого курсу з футболу, що відбувся у Луцькому НТУ восени 2015 р.

У першій грі турніру наші хлопці впевнено здолали команду факультету будівництва та дизайну з рахунком 3:0. В другому матчі з таким же рахунком було подолано представників факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій. У третьому захоплюючому поєдинку наші футболісти мірялися силами з представниками машинобудівного факультету. Результат запеклого протистояння – 5:2 на користь нашої збірної. В четвертому матчі було покладено на лопатки представників команди ФЕПЕС – 7:2. В останньому поєдинку збірній ФБ і ФОФ протистояла команда технологічного факультету. І в цьому матчі наші футболісти також здобули звитягу. Без жодної поразки вони завершили футбольний турнір, одноосібно очоливши підсумкову першу стрічку турнірної таблиці змагань.

Вітаємо наших футболістів із блискучим сезоном й зичимо подальших перемог не лише на футбольних полях, але й на життєвих стежках.

Деканат факультету бізнесу