Горизонти взаємодії: Луцький НТУ уклав договір про співпрацю із Люблинецькою громадою

Горизонти взаємодії: Луцький НТУ уклав договір про співпрацю із Люблинецькою громадою

Для успішного функціонування кожної структури важлива не лише кількість партнерів, а їхня надійність та злагоджена робота у напрямку однієї мети. Сьогодні до когорти таких партнерів Луцького НТУ доєдналася Люблинецька обєднана громада. Задля підсилення зв’язків та підтвердження дружніх взаємовідносин, між ректором ЛНТУ Іриною Вахович та очільницею громади Наталією Сіховською, був підписаний договір про співпрацю.

Зокрема, підписання документу відбулося під час робочої зустрічі сторін. Ірина Вахович та Наталія Сіховська обговорили актуальні питання у сфері освіти та науки, а також функціонування обєднаних громад та їхню потребу у кваліфікованих кадрах.

Звернувши увагу на можливі шляхи взаємодії, сторони домовилися про співпрацю у напрямку реалізації програм та проектів, інноваційних та інвестиційних ініціатив, стажування та практики студентів.

Крім того, ректор ЛНТУ та голова громади знайшли порозуміння у питаннях організації спільних заходів щодо освітнього процесу та залучення висококваліфікованих кадрів із числа випускників ЗВО до подальшого працевлаштування у громаді.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції