ХТО, ЯК НЕ МИ!

Хто, як не ми!

Традиційно студенти технологічного факультету Луцького НТУ долучаються до акції «Зробимо Луцьк чистим», метою якої є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля.

Цьогоріч акція стартувала 4 квітня, і студенти приступили до прибирання території оглядового майданчика, що знаходиться на вулиці Квіткова.

 

Учасники акції – студенти та викладачі наполегливо взялись до роботи і вже до 1300 територія була очищена від пластикових та скляних пляшок, целофанових пакетів та іншого сміття.

  

«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», – наголосила після завершення роботи заступник декана технологічного факультету Людмила Самчук. І ми повністю з нею погоджуємось: хто, як не ми, має залучити якомога більше людей до прибирання засмічених територій? Адже кожен, хто хоч раз прибирав територію від сміття, вже ніколи не кине навіть недопалок повз урну. І друзі більшості цих людей теж перестануть смітити у їхній присутності. Так розпочинаються зміни – власним прикладом, від одного до іншого та заради здійснення спільної мети – навчити людей дбайливо ставитись до довкілля, очистити життєвий простір для краси і порядку.

Оксана Сиротенко,
студентка групи ТМ-41