Імідж, новація, ідентифікація: презентація брендбуку ЛНТУ

Імідж, новація, ідентифікація: презентація брендбуку ЛНТУ

Ми змінюємося, реагуємо на виклики… Ми – люди, які формують сучасність і яким довіряють. Наша ціль – створення інноваційного освітнього простору, який відкриватиме широкі можливості для викладачів та студентів і стане для них справжнім полюсом росту та розвитку!

Саме тому ми створили новий імідж університету і це не лише зміна картинки чи айдентики -це презентація оновленого бренду, який формує міцний фундамент для успішного майбутнього кожного!

Ми сформували гасло «Твій полюс росту», як свідчення того, що ми прагнемо стати рушієм прогресу, осередком змін і технологій, місцем, де кожен може себе реалізувати, знайти справжніх однодумців, друзів і партнерів.

Для корпоративного кольору ми обрали відтінок синього, що символізує довіру та безкінечність. Такий вибір пов’язаний із тим, що основним пріоритетом вважаємо завоювання максимальної довіри у здобувачів та працівників, а також безкінечний розвиток і вдосконалення.

Наш корпоративний орнамент побудований шляхом повторення частини логотипу – стилізованої букви L.

Крім того, ми розробили повністю новий стиль логотипів факультетів та структурних підрозділів. Вони побудовані на комбінації знаку, що символізує напрям діяльності з основним логотипом університету або спрощеним його контуром.

Ми чітко продумали усі правила і норми використання символіки університету, а також розробили серію брендованої продукції, які уже незабаром з гордістю продемонструємо загалу.

Для зручності ми додали електронну версію брендбуку Луцького НТУ на офіційний сайт, де його можуть переглянути усі бажаючі за посиланням: 

https://lutsk-ntu.com.ua/uk/brendbuk

 

Відділ іміджу та промоції