Інтерактивне заняття студентів ЛНТУ на базі готельного комплексу «Світязь»

Інтерактивне заняття студентів ЛНТУ на базі готельного комплексу «Світязь»

Щорічно наприкінці вересня усі причетні до туристичної, курортної та готельної сфери відзначають Міжнародний день туризму. Напередодні свята, 21 вересня, група забезпечення ОП Готельно-ресторанна справа, взяла участь в інтерактивному занятті на базі готельного комплексу «Світязь».

Учасниками заходу стали студенти 2-3 курсів, на чолі з доцентом Оксаною Громик та професором Оксаною Полінкевич, в межах вивчення дисциплін «Організація готельного господарства», «Управління якістю продукції та послуг в готельно-ресторанному господарстві».

Стейкхолдер Катерина Савич розповіла історію створення та розвитку мережі, а також концепцію стандартів сервісу  Reikartz Hotel Group - лідера готельної індустрії України. Здобувачам продемонстрували майстер-клас щодо бронювання готельних номерів різної категорії. Студенти з особливою зацікавленістю ознайомились з номерним фондом категорій «Класик Double Новий», «Класик Single», «Стандарт Double», «Стандарт Twin», «Стандарт Новий», «Люкс Double» та шведською лінією харчування гостей. Також було ознайомлено студентів із принципами роботи шведської лінії, особливостями роботи готелю в період COVID-19.

Для підготовки конкурентоспроможних спеціалістів з готельно-ресторанної справи вкрай важливим є надбання практичних навичок з вивчення і дослідження особливостей роботи діючих підприємств готельного господарства та закріплення отриманих під час навчання теоретичних знань.  Важливою частиною заняття була можливість отримати відповіді на питання та запрошення щодо працевлаштування.

Висловлюємо подяку керівництву готельного комплексу «Світязь» та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи